Андрій Орлов відібраний до участі у форумі UNICEF ООН

Андрій ОрловМолодіжний форум «Справедливість для кожної дитини» (#FightUnfairfor #EveryChildYouthForum), відбудеться 19 листопада 2015 в Києві і об’єднає молодих лідерів віком від 16 до 24 років з усіх регіонів України. До ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ДИТИНИ молодь України приєднається до глобальної ініціативи разом з 70 країнами світу.

Захід запропонує учасникам відкритий простір для спілкування. Молоді лідери зможуть обговорити можливості для створення більш справедливого середовища для кожної дитини під час роботи однієї з тематичних груп, таких як ОСВІТА, ТОЛЕРАНТНІСТЬ, МЕДІА, ЗМІНА КЛІМАТУ. Результатом роботи Молодіжного форуму стане спільний «Заклик до дії», який буде направлений Президенту України!

З понад 400 заявок до числа учасників події був відібраний і співорганізатор Волонтерського руху Здолбунівщини Андрій Орлов.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети