Анатолій: Ні посмішки, ні довіри в очах – про здолбунівських продавців

kolibris_1У декількох матеріалах на нашому сайті згадувались враження покупців від покупок в супермаркетах міста, якщо їх такими можна назвати. Це і однакові цукерки? які різняться по ціні на 12 грн. за кілограм, і тричі перепаковане масло “Вершкове” із дивним терміном придатності 1 рік. Ми звернулись в один із таких закладів, а саме магазин «Колібріс», що розташований на вул.Мазепи. Подивились на товари, упаковки, здійснили покупки і заодно поспілкувались із заступником керуючого п.Іриною, яка саме в цей час забирала із поличок якісь товари. При ближчому  розгляді виявилось, що це і є прострочені товари. Як розповіла нам п.Ірина, вона слідкує чітко за такими товарами та вилучає їх з мережі, списує, і вони вивозяться на смітник, що при нас же і продемонструвала. Крім цього, вона зауважила, що проводиться постійна робота з правильного викладення товарів на полицях, щоб до свого граничного терміну ці продукти розкупались.

kolibris_2 kolibris_3 kolibris_4

Попитали ми і покупців у магазині:

Пані Марія:

– Купую тут не часто, швидше у тих випадках, коли щось забула. Купую хліб, олію, печиво. Ніколи зауважень чи зловживань не бачила, але от черги біля кас, коли з трьох наявних кас сидить лише один касир, дратують.

Пан Олексій:

– Купую дрібниці в обідню пору, стрічки біля кас брудні, не хочеться туди навіть класти товар, в руках тримаю. Купував продукцію, яка виявилась простроченою і взагалі пліснявою, але не в цьому Колібрісі.

Пан Анатолій:

– Інколи тут купую. Багато чого, окрім молочних продуктів і ковбаси. Молочні постійно під підозрою, що не свіжі, ковбаса тут дуже бюджетного сегменту, я таку не вживаю. Решта продуктів нормальні були, як купував. Добре, що акційні є товари, із знижками, не хитрують, як буває в інших магазинах, продаючи їх по звичайних цінах (шоколад і пиво). Продавцям школи торгової не вистачає. Ні посмішки, ні довіри в очах. Ну, але то багато де так є, на жаль. Перевагу надаю  великим закупівлям у рівненських супермаркетах.

 kolibris_5

Микола ОрловВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети