Анастасія Загайна: Рівненщині є що перейняти у Щвейцарії

swiss_zagayna (6)Вже третій рік поспіль НГО «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН» координує стажування інтернів (студентів) в органах влади в Рівненській області по проекту ГО «Молодіжної Альтернативи». 

Щороку ці стажування для когось закінчуються успішним працевлаштуванням, як-от, наприклад, для Насті Загайної, яка ще вчора була випускницею Острозької академії, а сьогодні вже працює у Рівненському регіональному центрі з інвестицій та розвитку, який підпорядковується Державному агентству з інвестицій та управління національними проектами України.

Але зарекомендувала себе Настя не лише уважним ставленням до стажування, а й гарним знанням іноземної мови, тому цьогоріч, коли «Молодіжна Альтернатива» виграла грант від Фонду Богдана Гаврилишина на поїздку інтернів Молодіжної Альтернативи до Швейцарії, у складі делегації опинилась і наш тогорічний інтерн.swiss_zagayna (4)

Головною метою поїздки стали такі напрямки, як діяльність органів місцевого самоврядування, практика функціонування системи місцевого самоврядування в Швейцарії; переваги децентралізації влади; адміністративна система Швейцарії як на рівні федерації, так і на кантональному рівні; роль та можливості участі громадян в управлінні та розвитку власної території; ознайомлення із системою освіти, особливостями навчання у вузах Швейцарії; вивчення судової системи Швейцарії.

Читати ще на ЗС: Швейцарія зробила ще один крок до комунізму.

Серед установ, які відвідали студенти, та зустрічей, які відбулись, – зустрічі з представниками міської ради м. Цюріха та м. Берну, з представниками Ради Кантонів Цюріха та Берну, зустрічі з журналістами провідних швейцарських газет, наприклад газети «Neue Züricher Zeitung», зустрічі з молодіжними об’єднаннями та викладачами в Університетах Цюріха та Берну, Швейцарського федерального інституту технології в Цюріху, зустрічі у Федеральному відомстві юстиції та поліції Берну, з представниками Державного секретаріату з освіти, дослідницької роботи та інновацій Берну.swiss_zagayna (8)

Окремо, на прохання керівника ЗЕОНу, Анастасія вивчала практику комунального господарства і візуальний вигляд елементів благоустрою на вулицях Швейцарії з тим, щоб поділитись побаченим і почутим із читачами ЗС.

Тож незабаром читайте репортаж про швейцарський візит координатора напрямку місцеве самоврядування і державне управління НГО “АЦРМ “ЗЕОН” Анастасії Загайної.swiss_zagayna (5) swiss_zagayna (7) swiss_zagayna (3) swiss_zagayna (1)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети