Аналітична агенція «Українська марка» оголошує старт VIІI Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України»

Аналітична агенція «Українська марка» оголошує старт VIІI Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України». До участі в конкурсі запрошуються молоді дослідники, підприємливі та соціально активні люди, небайдужі до майбутнього України, вік яких не перевищує 35 років.

Конкурс складається з чотирьох номінацій:

  • Конкурс прикладних досліджень з гуманітарної та економічної тематики (на задані організаторами теми).
  • Конкурс бізнес-ідей.
  • Конкурс соціальних проектів.
  • Конкурс наукових робіт «Спудейські есеї».

Конкурс прикладних досліджень проводиться у трьох вікових категоріях:

  • Перша вікова категорія – учні старших класів шкіл, ліцеїв, гімназій.
  • Друга вікова категорія – студенти навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.
  • Третя вікова категорія – аспіранти, викладачі, дослідники-практики, вік яких не перевищує 35 років.

Для участі у конкурсі прикладних досліджень потрібно підготувати роботу на одну із тем, які вказані в оголошенні про конкурс.

Цього року вісім з сімнадцяти тем мають тематичних партнерів, які, за узгодженням із організаторами конкурсу, можуть встановити окрему премію для кращої роботи, написаної на обумовлену тематику. Одним з тематичних партнерів став Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» – він взяв під свій патронат тему «Благодійні організації в Україні. Як суспільство може визначити ефективність їхньої діяльності?» Інші тематичні партнери – Холдингова компанія «ЕКО-ДІМ», Інститут політичної освіти, ТМ «Креденс», ВГМО «Студентська республіка», журнал «Музейний простір», Асоціація благодійників України та Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України.

На конкурс бізнес-ідей організатори чекають роботи від молодих підприємливих людей. Робота має містити короткий опис ідеї, загальний механізм реалізації тощо.

Основна мета написання роботи на конкурс соціальних проектів – короткий виклад того, що реально можна зробити в суспільстві для вирішення конкретної соціальної проблеми.

Конкурс наукових робіт «Спудейські есеї» проводиться серед молодих науковців, у тому числі тих, хто перебуває за межами України. Тему роботи конкурсант обирає самостійно, однак організатори конкурсу пропонують орієнтовне бачення тематики конкурсних робіт – «Україна і світ: третє тисячоліття».

Як і раніше, конкурсанти мають право подавати роботу у декількох номінаціях та не обмежується кількістю тем для дослідження. Конкурсні роботи можуть подаватися у співавторстві.

Переможці у кожній віковій категорії та конкурсній номінації нагороджуються дипломами та отримують матеріальну винагороду відповідно до зайнятого призового місця.

Останній термін подання усіх конкурсних робіт – 15 лютого 2014 року.

Конкурсна робота та заповнена анкета учасника конкурсу надсилається ВИКЛЮЧНО в електронній версії (текстовий редактор MS Word 97-2003) на адресу:konkurs_NIU@ukr.net.

Консультації за тел.: (050) 955-55-27, (067) 495-54-27; e-mail: konkurs_NIU@ukr.net.

За додатковою інформацією та новинами конкурсу слідкуйте на сайті www.novi.org.ua.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети