Амріта в Здолбунові

амрита20 та 21.02 у Здолбунові відбудеться презентація компанії Амріта. Златоустова Ольга запрошує всіх хто турбується про своє здоров”я та красу, на зустріч: кафе Лелека в суботу на 15:00 та в неділю на 14:00.

Amrita працює в 4 напрямках: здорове харчування, екозасоби для чистоти в будинку, фітопродукти для здоров’я,  косметика на натуральній основі.  Саме у 2001 році прихильники здорового способу життя і природнього відновлення сил організму відкрили клуб Amrita. Та за десятиліття люди побачили якість продукції і все більше цікавились нею. Тому Клуб виріс в торгово- виробничу компанію. З березня 2012 року Амріта стала членом Європейської Бізнес Асоціації. Аналогів продукції компанії в Україні не існує. В основі формування асортименту Компанії та створення оздоровчих програм лежить комплексний підхід до здоров’я людини . Адже кожен людський організм – це єдина цілісна система зі своїми індивідуальними особливостями у взаємодії з навколишнім середовищем .амрита

Кожен зможе задавати питання і розповісти що турбує особисто. Зустріч абсолютно безкоштовна. Пані Ольга вірить – “Таким чином світ навколо нас стане ліпше, люди здоровішими а країна щасливіша”.

на правах рекламиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети