Американці у Здолбунові запрошують до спілкування

Популярна в Америці програма дійшла і до Здолбунова завдяки активним вчителям та місіонерам. Місікова Алла, вчитель історії у 5 школі запросила волонтерів ” The WORLD RACE” до 5 школи. Суть програми заключається за 11 місяців об”їхати 11 країн світу, побувати у різних містах з метою змінити світ на краще. Своєю конкретною працею, в даному випадку, навчаючи людей мові та проповідуючи добрі справи.

Діти зацікавились і захоплено дивились відео, які презентували іноземні гості. Юнаки розповідали про кожну країну в якій побували, як вони там проводили час і чого вчили жителів. Американці в 5 школіДо 19 листопада молоді волонтери провидитимуть час з школярами. Планують провести уроки і заохочувати до вивчення мови. Аналогічна группа буде також у гімназії та в Здовбицькій школі. 5 школаЗагалом до України їх завітало семеро і приємно, що саме Здолбунівщина стала місцем їх перебування, тож свої враження про УКРАЇНУ американці повезуть в інші країни згадуючи про все що вони побачили, відчули саме у нас.us fr

Микола Орлов в оточенні американських волонтерокus friendsДружня команда в повному зборіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети