Американський професор відвідала Здолбунівщину

Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність” (USAID ЛІНК) є спеціалізованим проектом у сфері економічного розвитку, що має на меті посилити конкурентоспроможність регіонів і територій через удосконалення регулювання підприємницької діяльності, підвищення продуктивності підприємств, збільшення стратегічних інвестицій з боку інноваційно-орієнтованих фірм, зміцнення галузевої кооперації, ефективний ринок землі та удосконалення національного законодавства на підтримку цих складників посилення конкурентоспроможності. Він діяв в Україні у 2009-2012 роках.

10 травня 2011, у Здолбунові Експерт USAID ЛІНК презентував проект Стратегічного плану підвищення конкурентоспроможності та економічного розвитку Центрально-Волинського субрегіону головам Здолбунівської райради та Здолбунівської райдержадміністрації, а також членам постійних комісій ради, причетних до економічних питань.

23 травня 2011 року Здолбунівський район першим у Рівненській області прийняв Стратегічний план підвищення конкурентоспроможності та економічного розвитку Центрально-Волинського субрегіону.

Це дуже важливий документ, який описує стратегію розвитку двох обласних центрів Рівного і Луцька та двох сусідніх районів. Детальніше можна ознайомитись із ЛІНК тут.

І ось до Здолбунова завітала Dr.Blarcom з проекту оцінки впливу LINK Evaluation на розвиток територій з міста Arlihgton, VA USA. На зустрічі були присутні також Андрій Паляниця, консультант проекту ЛІНК. Зі сторони Здолбунівського району: голова Здолбунівської районної ради В.Тимощук, перший заступник голови Здолбунівської РДА В.Сидорня та керівник НГО “АЦРМ “ЗЕОН” М.Орлов

usa_link (2)

Під час двогодинної зустрічі учасники з української сторони відповіли на багато запитань і поділились своїм баченням впливу проекту на розвиток регіону, а також висловили пропозиції щодо продовження дії проекту в Україні та сприянні залученню інвесторів на Здолбунівщину.

usa_link (4)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети