Американо – польська фандрейзингова компанія на користь здолбунівської молоді

Історія ця почалася 21 березня 2022, коли один хороший американський волонтер Bill Hilt, який познайомився із ЗЕОНівцями у далекому 2012 му, а тепер відповів на повідомлення, перебуваючи у відрядженні в Кракові. Листування було про його місію в Польщі і переросло у ідею фандрейзингової кампанії на користь здолбунівчан. Так в далекій Америці почали збирати ресурси, які згодом були переведені в Польщу де були закуплені товари, які мали потрапити до Здолбунова. Але в умовах дефіциту дизпалива і проблем перетину кордону, ще треба було дуже добре логістично постаратися, щоб все вдалося. В результаті бус із допомогою ще мусив здійснити операцію із наздоганяння фури, що слідувала до Рівного, щоб перевантажитись і нарешті дійти до кінцевої точки свого призначення. Від першого повідомлення до прибуття допомоги минуло майже 2 місяці, але найвагомішім у цій історії сам факт  що немає нічого неймовірного і якщо ти довіряєш одне одному то для допомоги не існує відстаней та перешкод.

Надана допомога буде корисною для потреб молоді громади в т.ч тих, хто відвідує молодіжний простір, приймає  участь і проводить заходи від ГО, діток (та їх мам), які відвідують інклюзивну кімнату в бібліотеці, діток ВПО..

Дякуємо за довіру та співпрацю всім, хто від першого повідомлення до збору коштів, закупівлі, перевезення і розвантаження допоміг передати частину своєї теплоти нам на Здолбунівщину.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети