Аматорська скрутка проводів призвела до пожежі у Будеражі

пожежа Будераж (5)28 червня 2014 року орієнтовно о 14 год. 30 хв. виникла пожежа на горищі дерев’яного житлового будинку розміром 10 х 5 метра, що належить Гр. в с. Будераж по вул. Колгоспна.

Не байдужі сусіди зорганізувалися та розпочали гасіння власними силами, а вже за 20 хвилин за справу взялися Мізоцькі вогнеборці які не дали розповсюдитися вогню далі.

Як пояснила дочка власника ремонт електромережі в житловому будинку не здійснювали, а на горищі з моменту побудови будинку експлуатувався алюмінієвий електрокабель. З появою в будинку потужних споживачів ввідний електрокабель не встигли замінити на мідний з більшим перерізом.

Збитки завдані пожежею власник оцінює в 15 тис грн.

Ймовірна причина пожежі – коротке замикання електромережі.

Шановні громадяни! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки. Не перенавантажуйте електромережу, слідкуйте за справністю даної та своєчасно здійснюйте ремонт та заміну. Не з’єднуйте кінці електропроводів «вскрутку», адже саме в цьому місці відбувається понаднормовий нагрів та можливе займання.пожежа Будераж (4) пожежа Будераж (2) пожежа Будераж (1)

Прес-служба ДСНС Здолбунівського районуВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети