Активний туристичний сезон на Рівненщині відкрито у Бущі


Ініційована управлінням культури і туризму Рівненської облдержадміністрації туристична акція «ЕкоГурт», організована та проведена спільно з Національним природним парком “Дермансько-Острозький, отримала жвавий відгук активної громадськості області, яка вболіває за розвиток рекреаційних територій.
Організаторам вдалося згуртувати понад три десятки волонтерів. До облаштування екологічної стежки «Від Волині до Поділля» на території Національного природного парку «Дермансько-Острозький» крім організаторів – управління культури і туризму облдержадміністрації – долучилися представники департаменту екології та природних ресурсів Рівненської ОДА, Здолбунівської РДА, Бущанської сільської ради, керівництво та співробітники Національного парку, викладачі РДГУ, студенти НУВГП, вихованці Рівненської Малої академії наук учнівської молоді, школярі та вчителі Бущанської загальноосвітньої школи, Острозької ЗОШ № 1 та місцеві жителі.
Активний туристичний сезон на Рівненщині відкрито у Бущі
Незважаючи на значну кількість охочих взяти участь в акції, роботи вистачило всім. Учасники зібрали сміття вздовж екологічної стежки (5,5 км), нанесли знаки орієнтування вздовж маршруту та встановили інформаційні стенди. Попри те, що виконання завдань зайняло цілісінький день, активісти отримали масу задоволення та яскравих вражень. Адже вони стали першими туристами, які пройшли облаштовану екологічну стежку від початку до самого кінця!!! Якщо, рухаючись в одному напрямку, учасники акції були зайняті важливою справою, то, повертаючись назад, вони мали змогу не лише оцінити виконану роботу, а також роздивитися унікальне природне середовище екологічної стежки. Найдивовижнішим відкриттям стало знайомство з дикорослими орхідеями, які є головною окрасою маршруту!
Активний туристичний сезон на Рівненщині відкрито у Бущі
Завдяки зусиллям волонтерів ідея створення туристичного маршруту на місцевості, облаштованого згідно вимог державних стандартів, яка давно плекалася управлінням культури і туризму облдержадміністрації, стала реальністю. Сьогодні перша в області облаштована та ознакована екологічна стежка «Від Волині до Поділля» готова відкрити таємничий та дивовижний світ природи кожному туристу!!!
Активний туристичний сезон на Рівненщині відкрито у Бущі
Рівненська обласна державна адміністрація висловлює вдячність співорганізатору акції – національному природного парку «Дермансько-Острозький» за ініціативність та співпрацю, департаменту екології та природних ресурсів Рівненської ОДА за підтримку заходу, а також усім учасникам туристичної акції «ЕкоГурт» за активну позицію.
Лише гуртом можна досягти результату!!!
Активний туристичний сезон на Рівненщині відкрито у БущіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети