Активні маневри голови Здолбунівської адміністрації

Чи не щодня сайт Здолбунівської РДА www.zdolbun.rv.ua рясніє повідомленнями про прийоми громадян головою адміністрації В.Шулем, його звітування на сходах сіл, виїзні прийоми. Ось остання із таких новин. 16 квітня у приміщенні ПрАТ «Здолбунівський завод пластмасових виробів «Іскра» відбувся виїзний прийом громадян із особистих питань головою Здолбунівської райдержадміністрації Віталієм Шулем. Зокрема, до керівника району звернулась за допомогою на ремонт приміщення голова Рівненського осередку МГО МФ «Взаєморозуміння і толерантність» Людмила Дмитрівна Суковата. Віталій Степанович пообіцяв вирішити дане питання ближчим часом.

У зв’язку із цим декілька запитань і пропозицій до всюдисущого В.Шуля та його секретаріату:

1. Хто знає про ваші виїзні прийоми громадян, де були надруковані (ЗМІ, Інтернет) графіки цих прийомів? Ми готові їх надрукувати на нашому сайті.

2. Яка результативність цих прийомів (обіцяно=зроблено)? Як розуміти слова “Віталій Степанович пообіцяв вирішити дане питання ближчим часом”? В який спосіб ви збираєтесь допомогти громадській організації із ремонтом приміщення? Власні кошти дасте, на сесії будете лобіювати це питання, звернетесь до голови ОДА? Якими документами регламентована така допомога, і де взяти кошти, якщо на підтримку громадських організацій у бюджеті не закладені кошти?

Також просимо роз’яснити ваші слова під час відвідання футбольного класу гімназії. “За результатом візиту Віталієм Степановичем вирішено виділити понад 20 тис.грн. (звідки і на якій підставі-прим.ЗС) для участі спецкласу в дитячо-юнацькій футбольній лізі Рівненської області. З метою покращення та безперервності навчально-тренувального процесу голова адміністрації пообіцяв вирішити питання харчування учнів спецкласу за бюджетні кошти” (це лобіювання, турбота чи корупція? -прим.ЗС). Чи це просто блеф перед сесією 24 квітня, де буде розглядатись звіт голови РДА по господарюванню, що призвело до передостаннього місця в області ?

3. Є пропозиція друкувати з часом, коли питання вирішується, на сайті адміністрації таку новину: “Було обіцяно” – і зсилка на новину: “Виконано обіцяне”  у який спосіб і коментар того, кому допомогли з фотографією. Якщо ж цього немає, то всі ваші звіти в стилі “На прийом прийшло 100 чоловік, вирішили проблему 75-ти” нічого не варті і жодної довіри не викликають.

Наостанок. Ми “ЗА” підтримку спорту і громадських організацій. Системну і прозору, а не такий собі “джин всемогутній” перед важливими голосуваннями.

Микола Орлов

фото ілюстративне pruxod.ucoz.uaВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети