Активісти Здолбунівщини відтепер ефективніше просуватимуть свої ідеї

Активісти Здолбунівщини відтепер ефективніше просуватимуть свої ідеїУ вівторок, 12 квітня, в Рівному відбувся тренінг «Використання ефективних інструментів комунікації для просування ідей» для громадських активістів Рівненської області. На цьому заході його учасники отримали знання, що допоможуть їм у подальшому більш ефективно реалізовувати свої ініціативи та проекти.

Так, на початку активісти дізналися про складові ефективної комунікації: налагодження контактів, правильну передачу інформації, необхідність слухати та розуміти інші точки зору, отримання зворотного зв’язку. Далі розглянули пряму комунікацію як основу ефективного діалогу (стилі, зони, позиції в спілкуванні).

Активісти Здолбунівщини відтепер ефективніше просуватимуть свої ідеї

Після цього учасники тренінгу перейшли до вивчення основ непрямої комунікації. Зокрема, розглянули три рівні сприйняття інформації, правило перевернутої піраміди, правило чотирьох абзаців, вчилися виділяти основне повідомлення. На основі цього активісти вже самі практично формували повідомлення про свої потенційні ініціативи чи проекти. Дізналися учасники тренінгу і про те, як шукати свою цільову аудиторію, як формувати інформаційний порядок денний, які канали інформування використовувати, як в онлайні шукати ресурси для своїх заходів та інше.

Активісти Здолбунівщини відтепер ефективніше просуватимуть свої ідеї

Навчання проводив досвідчений тренер – Сергій Штурхецький, член Комісії з журналістської етики, доцент кафедри журналістики НУ «Острозька академія».

«Було дуже приємно бачити як давніх знайомих, так і «новачків» громадської сфери, – каже пан Штурхецький. – Впевнений, що й активісти з числа вимушених переселенців органічно вживуться в наше середовище. Всі активісти та активістки мають цікаві ідеї, за плечима – вже реалізовані значимі проекти. Чого ще не вистачає – вміння поширювати з інформацією, шукати однодумців. Над цим ми і спробували попрацювати. Звісно, за один день у повній мірі цього не навчишся. Але бажання до саморозвитку і самовдосконалення в учасників та учасниць тренінгу є. А значить, на нас невдовзі очікуватимуть цікаві проекти, до того ж, з якісним інформаційним супроводом».

Активісти Здолбунівщини відтепер ефективніше просуватимуть свої ідеї

Участь у заході взяли громадські активісти не лише з Рівного, а й зі Здолбунова та Острога.

«Тренінг виправдав та навіть перевершив мої очікування. Сподобалися загальна атмосфера та рівень його організації», – зазначив по завершенні заходу в анкеті-опитуванні представник Здолбунівської міської молодіжної громадської організації «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН» Віталій Мороз.

Тренінг «Використання ефективних інструментів комунікації для просування ідей» був організований РОГО «Комітет виборців України» в рамках проекту «Демократизація, права людини і розвиток громадянського суспільства», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2013-2016 рр.

Нагадаємо також, що Рівненський КВУ проводить опитування громадських активістів, представників громадянського суспільства Рівненщини з метою визначення тем для можливих заходів (навчань, обмінів досвідом, публічних акцій і т.і.), які варто було б провести в 2016 році. За результатами цього дослідження планується організувати низку тренінгів, семінарів, обмінів досвідом, що допоможуть активістам нашого регіону успішно реалізовувати свої суспільні ідеї/ініціативи/проекти, спрямовані на вирішення актуальних питань і проблем.

Анкету можна заповнити за посиланням.

Інформаційний відділ РОГО КВУВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети