Активісти «ЗАСТУПу» допомогли  храму і провели свій форум на Рівненщині

форум заступу у Здолбунові (3)«ЗАСТУП» провів благодійну акцію на підтримку храму в місті Здолбунів, який кілька тижнів тому пограбували й частково пошкодили. У межах акції настоятель церкви Святих апостолів Петра й Павла отримав будматеріали та помічників-будівельників.

 Більше місяця тому зловмисними проникли в місцевий храм: здерли прапор України, поперекидали лампадки, зламали свіжозалиту стяжку, викрали п’ять ікон

Ця подія стала справжнім потрясінням для громади. Адже церква тільки будується, гроші на зведення та прикрашання храму надходять лише від парафіян. І тому кожна церковна копійка на особливому рахунку.

 «Наближається зима, й деякі будівельні роботи ми планували завершити до холодів. Крадіжка могла серйозно зіпсувати наші плани. Однак, на щастя, активісти «ЗАСТУПу» звернули увагу на нашу біду», — сказав настоятель храму отець Віталій.

 19 жовтня активісти «ЗАСТУПу» провели благодійну акцію: храм отримав необхідні будматеріали та робітників, які допоможуть якнайшвидше завершити ремонт.

Того ж дня, у Будинку культури Здолбунова лідери політичної партії «ЗАСТУП» Ірина Синявська та Володимир Хоменко зустрілися з жителями сіл, сільськими головами, інтелігенцією та фахівцями аграрної науки. Учасники форуму дізналися, що нова політична сила розробила унікальну програму відродження села та розвитку аграрного сектора України — «За рідну землю!».

 «Досі жодну владу не цікавили проблеми українських фермерів та відродження села. Наша програма «За рідну землю!» покликана розв’язати проблеми, які накопичилися в селі. Ми виступаємо за мир та хліб у кожній оселі», — підкреслила один із лідерів «ЗАСТУПу» Ірина Синявська.форум заступу у Здолбунові (1)

 За словами Ірини Синявської, розпочинати реформи необхідно зі справжньої децентралізації влади та фінансів для того, щоб долю села вирішували самі селяни. Для того, щоб зацікавити молодь жити і працювати в селах, потрібно якнайшвидше розбудовувати соціальну інфраструктуру територій, а також створити стимули для фермерів-початківців, для лікарів, вчителів і представників сільської інтелігенції.

 «Без молоді та підтримки держави село загине. У селі немає роботи, медицини, достойної освіти. Селянин та аграрій зараз просто виживає. Так не може далі тривати! Нарешті настав час захистити себе, свою оселю й рідну землю!», — резюмував один із лідерів політичної партії «ЗАСТУП» Володимир Хоменко.

ВІДЕО із форуму

Присутні форумчани підтримали запропоновану кандидатом у народні депутати по 154-му виборчому округу  Якушиним Вячеславом Анатолійовичем Резолюцію

РЕЗОЛЮЦІЯ

регіонального форуму «За рідну землю!»

 Українська держава і Український народ постали перед складними викликами. Щоб подолати зовнішню агресію, економічний спад, політичну кризу треба діяти рішуче і невідкладно. Країна вимагає системних реформ, здатних забезпечити українцям добробут та безпеку.форум заступу у Здолбунові (4)

Ми, учасники форуму «За рідну землю!», переконані, що саме агропродовольчий комплекс здатен дати потужний імпульс економічній динаміці країни. Для ефективної роботи маємо все: родючу землю, працьовитих людей, тисячолітній досвід господарювання. Але країна досі лишається без виваженої державної аграрної політики, яка б розв’язувала руки господареві, стимулювала його працю і забезпечувала заможне життя на селі.

В українському парламенті інтереси аграріїв не представлені жодною політичною силою. Всі нахвалюють українського хлібороба, а підтримки для нього як не було, так і не має. Ми об’єднались у Політичну Партію «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП» заради того, щоб у Верховній Раді хліборобська Україна  заговорила власним голосом.

Ми підтримуємо передвиборчу програму «ЗАСТУПу».  Це близький і зрозумілий нам план дій, здатний  швидкими темпами модернізувати село та аграрне виробництво.

  Від імені місцевих  громад ми виступаємо за передачу значного масиву владних повноважень та фінансових ресурсів на рівень місцевих громад. Ми самі  наведемо лад у своїх селах та селищах, містах та містечках –  зробимо їх комфортними для роботи та проживання. Ми – за  політику децентралізації влади.

Віримо, що солідарність та мобілізація наших прихильників здобуде  «ЗАСТУПу» перемогу на виборах.

Закликаємо всіх, хто живе і працює на землі, хто пов’язує з селом своє майбутнє, хто прагне якісних, безпечних і водночас доступних продуктів харчування: прийдіть на  позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року ті відайте свій голос за Політичну Партію «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП».

Голосуйте  за рідну землю, за своє благополуччя, за успішне українське майбутнє!форум заступу у Здолбунові (2)

 

на правах політичної реклами


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети