Активіст закликає депутатів лобіювати відкритість комунальних підприємств

прозрачностьАктивіст Ольга Ферар вирішила посприяти відкритості інформації комунальних підприємств та  скористалась проектом рішення запозиченим у команди  ЦЕНТРУ СУСПІЛЬНИХ ДІЙ “CIVITAS”. Міська рада вже зареєструвала поданий проект про публічність комунальних підприємтсв Здолбунова. В даному рішенні йдеться про необхідність комунальним підприємствам відповідати вимогам Закону України прийнятого 02.06.2016 №1405 у частині обов’язкового переліку інформації про роботу цих підприємств, що підлягає оприлюдненню. До цих даних відносяться фінансові звіти, структура КП, розміри винагороди керівників, відомості про договори та інше.

1

3
4
-“Під час підготовки деяких матеріалів відчуваєш потребу користуватись перевіреними підтвердженими цифрами, і якщо вже рішення сесії міської ради регулярно можна побачити на офіційному сайті ради, то із документацією комунальних підприємств ситуація геть інша. Потрібно питати, просити, пройти через “дев’ять кіл” відмов в наданні запитуваної інформації. Нагадаю, нещодавно керівник КП “Здолбунівське” не надавав інформацію посилаючись на відсутність підпису в електронному запиті!!!! Скаргу Уповноваженому Верховної Ради з прав людини я, звісно, надіслала. Так і у даному випадку є Закон з чіткими вимогами. Закликаю депутатів підтримати активно проект і лобіювати відкритість використання наших грошей” – прокоментувала Ольга Ферар.
Даний проект рішення вноситься у всіх обласних центрах Західної України та реалізується за підтримки Transparency International Ukraine. У нашому місті це особиста ініціатива, що сприяє публічності комунальних підприємств, як механізму протидії корупції.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети