Акція до Дня Здолбунова “Чисте місто – перший крок до Яскравого міста”

До Дня міста Здолбунова (08 вересня 2013) акція від нового волонтерського руху Здолбунівщини

 «Чисте місто – перший крок до Яскравого міста»

АНКЕТА  УЧАСНИКАbanner akcii

Погляньте на громадські будівлі своїх вулиць, зупинки, магазини. Скільки непотрібної реклами на них? Невже вас не дістали ці кредитні зазивали, що просто у нас під носом обклеюють наші будинки? Не дозволимо забруднити наше місто непотребом! Давайте очистимо наше місто і не дамо заспамити його знову!

Організатори: група Волонтерський рух Здолбунівщини
Хто може прийняти участь в акції: ВСІ!!!
Коли: в період 01-06 вересня 2013 року (точна дата і година будуть оголошені додатково)

План акції:
1. Складаємо листа до комунальників (вже склали і отримали добро на взаємодію)
2. Фотографуємо заспамлені будівлі і розміщуємо фото в групі ВК та подаємо інфо до інформаційних партнерів Акції
3. Долучаємось до групи Волонтерський рух Здолбунівщини http://vk.com/clubvolonteriv і приводимо із собою всіх, хто готовий зробити місто кращим
4. Перед початком акції остаточно уточнюємо наявність ресурсів (по можливості шукаємо в себе шпателі, віники, ганчірки, пляшки для поливу водою) і людей, визначаємо мікрорайони зачистки, в залежності від кількості людей, що зголосились прийти
5. Проводимо акцію(зачистка мікрорайону і фіксація процесу та результату на фото)
6. Подача фотозвіту в групу, соц.мережі та ЗМІ

Координатори акції: Микола Мокрик , Андрій Орлов

Нагадуємо, що розклеюють оголошення на стовпах, будинках, кіосках не інопланетяни, а ми самі, здолбунівчани, тим самим порушуючи власні ж правила благоустрою, які прийняті Здолбунівською міською радою. Тому як до, так і після акції ми будемо відслідковувати дії порушників і публікувати фоторепортажі в ЗМІ. Нехай знають усі тих, кому наплювати на рідне місто.

Перший крок до Яскравого міста-це Чисте місто.

АНКЕТА  УЧАСНИКАВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети