Агентурний слід московії шукали на Рівненщині

У Рівненській обласній раді сьогодні відбулося вилучення документів. За словами представниці Служби безпеки України, правоохоронці вилучили понад сімсот сторінок документів, аби дослідити їх. У облраді підтвердили, що забирало СБУ проекти, рішення та внесені депутатами пропозиції за 2016 рік, які підривали конституційний устрій в Україні.

Як ми повідомляли вчора викрито ряд осіб, які за гроші вносили в місцеві ради проекти рішень, які загрожують територіальній цілісності країни. ВІДЕО тут.

Як повідомляє Голосно мова може йти про двох депутатів обласної ради М.Кучерука (Батьківщина)та О.Васильєва (РПЛ):

У першому, відповідно, йшлося «Про звернення Рівненської обласної ради до Президента України П.О. Порошенка, Прем’єр-міністра України В.Б. Гройсмана щодо необхідності укладання договорів про розподіл повноважень між Кабінетом Міністрів України, обласними державними адміністраціями і обласними радами». Однак, за цей документ облрада не голосувала — його зняв з розгляду сам Микола Кучерук. У коментарі «Рівне Вечірнє» він зазначив, про федералізацію чи автономію там взагалі не йшлося, була лише вимога стабілізувати ситуацію в країні, підвищити відповідальність інституцій влади, аби не було дублювань функцій різних структур.

А радикал Олександр Васильєв висловив пропозицію до проекту рішення, який передбачав також звернутися до Президента, Голови Верховної Ради та Прем’єра щодо необхідності термінового законодавчого врегулювання питання видобутку та обігу бурштину, внести абзац: «З метою наведення порядку у відносинах між Кабінетом Міністрів України та органами місцевого самоврядування, недопущення ескалації соціальної напруги, просимо Вас, вельмишановний пане Президенте, доручити Кабінету Міністрів України, відповідним службам, що розробляють законодавчі акти, розробити спеціальну, яка передбачить чіткий розподіл між Кабінетом Міністрів України та органами місцевого самоврядування». Щоправда депутати відмовились доповнювати звернення цим текстом.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети