Адвокаційна кампанія з відкриття доступу до онлайн камер Здолбунова успішно завершується

Адвокаційна кампанія, яка була спрямована на доступ до відео з камер спостереження, які встановлені у рамках програми “Безпечне місто Здолбунів” і була підтримана в опитуванні а сайті ЗС, 100 підписами електронної Петиції, депутатськими зверненнями Миколи Орлова і комунікаціями із розробниками та балансоутримувачами системи, призвела до того, що відповідальний розробник і виконавець ТТЦ “Технологія” придумали технічне рішення і нині воно тестується. Тестування проходить успішно і незабаром зображення у режимі он-лайн будуть доступні з камер, які ведуть на важливі артерії міста, для загального користування всім мешканцям.

Коментує Микола Орлов:

Пошук чи намагання пошуку технічного рішення власними силами міської ради, комунального підприємства, поліції, результатів не дав, тому на допомогу прийшли самі виконавці проекту “Безпечне місто Здолбунів”, які запропонували свої серверні можливості і вже успішно пройдено тестування на діючих ресурсах появи зображення в режимі онлайн. Незабаром всі здолбунівчани та гості міста зможуть побачити…як ми ходимо по тротуарах і не перебігаємо дорогу перед машинами, як ми зупиняємося не на автобусних зупинках і не під знаки, як сідаємо і виходимо із транспорту, що і де роблять наші діти, хто відпочиває, а хто заважає відпочинку :) Це має нас в першу чергу самодисциплінувати, поліцію вивчати ситуацію і значно більше займатися профілактикою порушень, міську владу бачити порушення правил благоустрою і реагувати спільно на них. Дякую розробнику за соціальну ініціативу та відповідальну роботу на теренах міста, вкотре це підкреслюю.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети