Адміністративно-територіальна реформа Здолбунова почалась…із бібліотеки

reklamaМи вже писали про те, що неодноразово зустрічали у виступах дітей, дорослих, офіційних документах міської ради вільне трактування частини Здолбунова, що знаходиться найближче до ПАТ “Волинь-Цемент”. І якщо в розмові назва “селище” чи “посьолок” допустимі, то в офіційних документах абсолютно ні. До чого це призводить? До того, що, починаючи із школярів ЗОШ №3, формується уявлення, що їх територія – то окрема “республіка”. Школярі самі собі то в голову не взяли, чують від батьків і у школі. Та найбільше сьогодні здивували бібліотекарі. При черговому моніторинзі сайту районної бібліотеки Здолбунова викликав інтерес Звіт про те, ЯКОЮ повинна бути бібліотека.zvit

Після першої ж сторінки читати його далі не захотілось. Якщо вже бібліотекарі, найначитаніші і освічені, по своїй суті, люди мають бути, СЕРЙОЗНО вважають, що у нас є МІСТО Здолбунів-2, то що вже хотіти від інших. Інтелігенція, однако.

бібліотекарі

Борис ХолоднийВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети