Adam Sadlo подякував за прийом та сподівається на результативне впровадження кращих практик промоції

Два дні Адам Садло із польського повіту Свіднік ділився власним досвідом промоції, створення позитивного іміджу, висвітлення новин та інших аспектів інформаційної політики для представників державних установ, органів місцевого самоврядування. По завершенні залишив свій щирий відгук у ФБ:

Od 26 do 28 lipca 2017 r. odwiedzałem przyjaciół w Здолбунівська районна державна адміністрація na Ukrainie. To partnerzy Powiat Świdnicki w Świdniku, a pomysł na moją wizytę pojawił się już w marcu podczas jednej z wielu rozmów z Сергій Кондрачук. W trakcie dwóch kilkugodzinnych spotkań w Zdołbunowie miałem zaszczyt podzielić się wiedzą i doświadczeniem w zakresie promocji / public relations administracji samorządowej, przedstawiłem teoretyczne podstawy takich działań oraz praktycznie – iście rewolucyjną koncepcję w promocji regionalnej, jaką zaczęliśmy realizować w Powiecie Świdnickim ok. 2 lata temu. Mam nadzieję, że choć część tego, o czym mówiłem, zrealizujecie u siebie. I bardzo proszę – zastanówcie się nad wykorzystaniem tego pomysłu z pociągiem, który Wam zaproponowałem, to może być to! :)

Z góry przepraszam za tak małą ilość zdjęć, ale po prostu nie było czasu żeby zrobić więcej!
A teraz seria zasłużonych podziękowań:
1. Сергій Кондрачук – za gościnę, poświęcony czas, miłe rozmowy, i przepraszam że się na dworcu nie dałem szybko znaleźć pierwszego dnia :)
2. Igor Serych – za pokazanie mi Równego (Rivnego) podczas dwóch długich spacerów. Szkoda, że nie wziąłem wtedy aparatu!
3. Alla Novosad – za tłumaczenie, miłe usposobienie, za fajny prezent ;)
4. Victoria Klus – za wielki wkład w organizację mojej wizyty, za pełną dyspozycyjność oraz opiekę i wszelką pomoc.
5. Mykola Orlov – za czynny udział, celne pytania, poczucie humoru i sarkazm, który lubię i cenię ;)
6. Олег Дацюк – wiem, że obowiązki i nie dało rady się spotkać tym razem, ale to nic. Dziękuję! Następnym razem :)
7. WSZYSCY, którzy się ze mną spotkali, ale nie mam ich w znajomych na Facebooku. Wszyscy byliście mili i zaangażowani, dziękuję!
8. Piotr Ruta i Anna Niedziółka za inspirację. Pożyczyłem slogan do prezentacji i mam nadzieję, że się nie obrażacie :)

Переклад від ЗС:

З 26 по 28 липня 2017 року був в гостях у друзів із Здолбунівської районної державної адміністрації в Україні. це партнери повіту Свіднік, Польща, і ідея для мого візиту виникла під час одного з багатьох розмов з Сергієм Кондрачуком. Протягом двох днів я  мав за честь поширювати знання та досвід роботи з просування / зв’язків з громадськістю для установ органів влади, я презентував базу для таких дій як з теоретичної так і власної практичної сторони, що ми почали робити у себе приблизно 2 роки тому. Сподіваюся, що хоча б частина того, про що я говорив, ви зреалізуєте у себе – думайте про використання цієї ідеї з поїздом, яку я вам запропонував, це може бути результативно! :) Мені дуже шкода, що так мало фото, але просто не було часу, щоб зробити більше! Мої коментарі і емоції до кожного із учасників (читайте на польській))

Коментує Микола Орлов, учасник семінару: не бачу сенсу щось багато коментувати, тому що маю двоякі відчуття. Перше, що Адам- це людина, яка любить свою роботу і відверто поділився тим, що сам робить. Він не лише знав, що розказує, а й КОМУ це розказує, озвучував речі, які реально можна і треба впроваджувати у діяльності органів влади. На ЗС про це писалося і не один раз, читайте, там все так як і озвучив Адам. Зазначу, ще раз на ЗС про це писалося, аналізувалося, більше НІДЕ. Звідси друге відчуття, ідеально, якби такі цікавинки послухали ті, хто ОРГАНІЗОВУЮТЬ інформаційну політику у своїх установах, чи напряму на семінарі, чи хоча б від учасників семінару. І за наслідками прийняли рішення, що змінити, що впровадити, а що залишити так як є.

Зважаючи на те, що мер не має в своєму кабінеті навіть комп’ютера, не кажучи вже про сторінку у ФБ, голова райради вкрай непублічний і навпаки гіперактивний голова РДА то вони по різному бачать і інформаційну, промоційну, іміджеву складову просування міста, району в конкурентному середовищі серед інших громад. Я не планував йти на семінар, але пішов і не пошкодував, виніс для себе одну просту істину, все що пропонував, писав і впроваджую (відкритість і прозорість влади, використання бюджетних коштів)  лежить абсолютно у європейському тренді. Адам озвучував і цілком конкретні, дієві, і зараз дуууже актуальні пропозиції, як використати нинішні події навколо Здолбунова для користі і конкурентної переваги Здолбунова, але зважаючи на те, що навіть Адам у своєму ФБ пості дякує за екскурсію по РІВНОМУ, то думаю впроваджувати їх буде нікому. Хотілось би помилитися.

Ми писали про Свіднік та інформаційну політику тут:

Євроінтеграція: як виглядає інформаційний ресурс повіту Свіднік

Євроінтеграція: Польща – сайт місцевої ради для людей

 

Євроінтеграція: Польща, сайт місцевої ради для людей-2

І навіть про Люблінський аеропорт, який суттєво впливає на округи Любліна в т.с Свіднік першими писали ми: http://zdolbunivcity.net/yak-mandruvaty-zakordon-ekonomlyachy-vlasnyj-chas-i-hroshi/

Читайте, робіть для себе корисні висновки.

фото Адам Садло у ФБ

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети