Абонплата за газ СКАСОВАНА, а газові мережі запропоновано націоналізувати!

Національна комісія, яка регулює сферу енергетики і комунальні послуги скасували рішення про введення абонплати за газ. Про це заявив глава НКРЕКУ Дмитро Вовк в ході засідання комісії, передає Фокус.

“Ми наше рішення, яке прийняло і яке повинно застосовуватися з 1 квітень, повністю змінює, скасовує Це ідентичні речі.”, – сказав він.

НАТОМІСТЬ (невже??-ЗС)

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, розробила проект закону про повернення газорозподільних мереж у власність держави. Про це заявив голова НКРЕКУ Дмитро Вовк, передає Укрінформ.

“Питання власності мереж не належить до компетенції комісії Ми розробили проект закону, передали його в уряд, щоб всі мережі були у власності держави, а кошти від їх оренди надходили в державний бюджет.”, – сказав Вовк.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети