А музика звучить

Музика здатна будувати мости в суспільстві, знайомити з новими людьми, супроводжувати людину через всю його історію. Вона може розказати не про “матеріальне”, а про те, що близько нашій душі.
А музика звучить
2 квітня 2016 року в Здолбунівській музичній школі відбувся обласний огляд-конкурс серед учнів та вчителів шкіл естетичного виховання. У обласному огляді-конкурсі взяли участь такі колективи Здолбунівської музичної школи як: ансамбль духових інструментів (керівник Василь Денисюк), хореографічна група «Сонечко» (керівник Наталя Терещенко), зразкова капела бандуристів «Джерельце» (керівник Ольга Антонюк), дует баяністів (кервник Володимир Мельник), ансамбль ударних інструментів (керівник Юрій Пшеничний), вчительський оркестр народних інструментів (керівник Микола Оксенчук).
А музика звучить1
Журі та гості які були присутні на конкурсі могли насолодитися високопрофесійною грою яку демонстрували діти та викладачі музичної школи, адже вони мали можливість почути твори не тільки українських але й закордонних композиторів. Жюри дуже високо оцінило виконавську майстерність артистів музичної школи. Серед членів журі були присутні відомі на Рівненщені митці, такі як: Назар Волощук, Володимир Йосак, Юрій Яковенко, Ірина Аксьонова, а також на заході були присутні: начальник відділу управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації Галина Ковальчук, заступник голови Здолбунівської районної державної адміністрації Микола Орлов та начальник відділу культури і туризму Здолбунівської районної державної адміністрації Елеонора Стеценко. Після концерту, ще довго аплодували глядачі, невідпускаючи артистів зі сцени.
А музика звучить2Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети