А де ж громадськість?

За повідомленням джерела Днями працівники Здолбунівської ОДПІ взяли участь у засіданні міжвідомчої наради з питань правової освіти населення Здолбунівської райдержадміністрації. Далі тескт цієї новини: Засідання відбувалось під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Федорука. В засіданні взяли участь начальник управління Пенсійного фонду Жовтанюк С.М., начальник управління праці та соціального захисту населення Єфімчук О.І., представники податкової служби та керівники окремих підприємств району.

  Заступник голови райдержадміністрації Олександр Федорук зазначив, що нині в країні відбувається модернізація базових секторів економіки та інфраструктури, триває адміністративна реформа, а з нею тісно пов’язана державна політика у сфері боротьби з корупцією. Як підкреслив виступаючий, започатковані кардинальні зміни в судочинстві, реалізація податкової та пенсійної реформ, вдосконалення державної регуляторної політики, спрощення дозвільних процедур покликані працювати на єдину мету – дати можливість піднятися середньому класу.

На порядку денному серед інших розглядалось і питання: «Боротьба з корупцією в органах податкової служби». Під час свого виступу завідувач сектору взаємодії із ЗМІ та громадськістю Макарова Л.Ф. інформувала присутніх, що всі зусилля спеціалістів Здолбунівської ОДПІ спрямовані на наповнення бюджетів усіх рівнів. Вона навела конкретні приклади роботи податківців в сфері легалізації заробітної плати, виявлення неоформлених працівників, детінізації доходів громадян.  Крім того, звернула увагу присутніх на роботу нових сервісів податкової, зокрема, про послуги, які надає Центр обслуговування платників податків в Здолбунівській ОДПІ.

Важливим кроком до мінімізації суб’єктивних чинників та контактів податкового інспектора з платником є впровадження подання звітності в електронному вигляді. Крім того, Державна податкова служба України запровадила сервіс, який допоможе представникам громадськості, незалежним експертам, підприємцям, пересічним громадянам разом із податківцями спільно побороти корупцію у лавах відомства, ліквідувати перешкоди у підприємницькій діяльності та складнощі у спілкуванні з посадовцями. Нова ініціатива податківців називається «Пульс податкової». Назва проекту говорить сама за себе: керівництво ДПС України прагне постійно тримати руку на пульсі податкової служби, швидко і ефективно реагувати на можливі прояви небезпечних для будь-якої державної установи «хвороб», таких, як порушення законних прав людини, зловживання владою. Саме тісна співпраця податківців і громадськості здатна розірвати корупційне коло.

Відмітимо від себе, що в кращих традиціях ідолопоклоніння перед владою, перелічили чиновників у статті і забули згадати саму громадськість. А хто ж із громадськості власне був на самій зустрічі. Як ми не вдивлялись у фото так нікого окрім податкової, працівників різних відділів та управлінь РДА ми не побачили. Не кажучи вже про запрошення громадськості (а не залежних від РДА і ДПА керівників підприємств), незалежної преси, представників експертного середовища в антикорупційних питаннях на таку зустріч. Чергова зустріч для галочки? Робота заради роботи, а не результату.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети