90-річний ювіляр з с.Лідаво

дідусь

Іван Устинович у родинному колі

Напевно, сьогодні нікого не здивуєш зустріччю з учасником бойових дій. Бо це і 50-річні чоловіки, які були в афганському пеклі, і 20-річні, які щодня відчувають гарячий подих смерті у зоні АТО. На жаль, їх тепер уже так багато…  А якщо це людина, яка пройшла Другу світову війну?  Мабуть, небагато залишилося живих очевидців тих страшних подій.

Живе у с. Лідаво Кіндрась Іван Устинович, учасник війни, якому 12 лютого 2015 року виповнилось 90 років. 19-річним юнаком розпочав він фронтовий шлях.

Воював у Прибалтиці й під Ленінградом. У 1945 році забрали на війну з Японією, але коли під’їжджали до Тули, оголосили про капітуляцію німецьких військ.

Іван Устинович має ряд нагород: дві бойових медалі “За відвагу”, орден “Червоної зірки” ІІ ступеня й орден “За мужність”.відвідини дідуся

Привітали ювіляра Урвенський  сільський голова й директор Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., які зичили йому міцного здоров’я, родинного  тепла та затишку, мирного неба  і Божої благодаті.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети