. 90-річний ювіляр з с.Лідаво | Здолбунів City

90-річний ювіляр з с.Лідаво

дідусь

Іван Устинович у родинному колі

Напевно, сьогодні нікого не здивуєш зустріччю з учасником бойових дій. Бо це і 50-річні чоловіки, які були в афганському пеклі, і 20-річні, які щодня відчувають гарячий подих смерті у зоні АТО. На жаль, їх тепер уже так багато…  А якщо це людина, яка пройшла Другу світову війну?  Мабуть, небагато залишилося живих очевидців тих страшних подій.

Живе у с. Лідаво Кіндрась Іван Устинович, учасник війни, якому 12 лютого 2015 року виповнилось 90 років. 19-річним юнаком розпочав він фронтовий шлях.

Воював у Прибалтиці й під Ленінградом. У 1945 році забрали на війну з Японією, але коли під’їжджали до Тули, оголосили про капітуляцію німецьких військ.

Іван Устинович має ряд нагород: дві бойових медалі “За відвагу”, орден “Червоної зірки” ІІ ступеня й орден “За мужність”.відвідини дідуся

Привітали ювіляра Урвенський  сільський голова й директор Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., які зичили йому міцного здоров’я, родинного  тепла та затишку, мирного неба  і Божої благодаті.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • я.

    щаслива та людина яка прожила гідне життя, яка лишає по собі достойних… здоров’я Вам, бо все інше Ви вже маєте

  • Людмила

    Ювіляр прожив гідне життя, оточене повагою, любов’ю та розумінням. Дідусь Іван має щиру, хорошу сім’ю та родину. Міцного здоров’я Вам на многії літа!!!

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама