9 травня у Здолбунові буде молодіжний реп-фестиваль

 

9 травня 2013 р. у м. Здолбунів відбудеться Третя Здолбунівська молодіжна урбан-хвиля: “МИ ПАМ’ЯТАЄМО НАШИХ ГЕРОЇВ”, присвячена до Дня Перемоги нашого народу над фашистськими загарбниками! До Здолбунова  приїдуть відомі реп-виконавці із наступних міст: Рівне, Березне, Львів, Дубно, Кременець, Костопіль, Луцьк. Також на сцені можна буде побачити і місцевих реперів та учасників з різних видів урбаністичної та хіп-хоп культур: велотріал, байміксінг, брейк-данс, власне хіп-хоп, паркур, воркаут, сі-волк, електроданс.

«Ми не повинні забувати священного подвигу нашого народу. Молоде покоління має знати велич своєї історії і гордитися цим, –  говорить лідер Здолбунівської молодіжної ініціативи «Загальна справа» Ботарьов Олександр.

Ініціатором та організатором заходу стала Здолбунівська молодіжна ініціатива «Загальна справа»  спільно з Рівненською організацією «Російський культурний центр» та Здолбунівською РО ТЧХУ. Постійним партнером молодіжних проектів виступає Здолбунівська поліграфічна фірма «Пластілін».

Хіп-хоп фестиваль відбудеться на площі поблизу Будинку культури цементників. Початок о 16.00.

 

Заступник керівника Здолбунівської молодіжної ініціативи

«Загальна справа» Яремович Ігор, учасник проекту “Розвиток громадської журналістики у малих сусідніх громадах”Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети