89 спецспоруд на Здолбунівщині не готові до захисту людей

бомбосховищеДопоки на сході країни триває дивне перемир’я від дивної війни, на місцях, де не чути пострілів і вибухів, мали б проводити підготовчі роботи для запобігання військовим діям, навчанню людей засобам захисту та перевіркою захисних споруд, таких як бомбосховища, протирадіаційні  укриття.

Прокуратура Здолбунівського району нещодавно здійснила контрольні заходи і перевірила готовність таких споруд до прийому людей і їх життєдіяльності в разі військових дій на території району.

Перевірка встановила, що на території району на обліку знаходиться 112 захисних споруд (102 протирадіаційних укриття і 10 сховищ), з яких згідно із актами комплексних перевірок лише 7 оцінюється, як готові до використання, 16 – готові із обмеженнями, всі решта-89 – не готові до прийняття осіб, що укриваються.

Прокуратурою району внесені подання голові Здолбунівської РДА та начальнику ДСНС в області про усунення порушення законодавства. Винних осіб мають притягнути до відповідальності.

Про це ЗС повідомив прокурор прокуратури Здолбунівської району Юрій Рудик.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети