Нові підходи роботи з відвідувачами: відкрито сервісний центр Пенсійного фонду у Здолбунові

Обслуговування громадян за європейськими стандартами – пріоритетне завдання пенсійної служби. І як результат, у Здолбунові сьогодні, 19 серпня, був відкритий оновлений сервісний центр обслуговування громадян Пенсійного фонду.

Участь у відкритті центру взяли начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області Василь Петняк, заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Гридін та жителі нашого району.

Василь Петняк зауважив, що на сучасному етапі значна увага приділяється професійності та оперативності надання послуг, створенню найбільш комфортних умов для відвідувачів та організації належного інформаційного забезпечення. Також він розповів і про сучасні сервіси та можливості: веб-портал електронних послуг, смс-інформування, електронне пенсійне посвідчення та “Е-пенсія” (призначення пенсії в “один дотик”).

Керівник сервісного центру Світлана Жовтанюк ознайомила усіх присутніх з реконструйованим приміщенням та новим обладнання, яке значно покращить роботу та дасть змогу якісніше надавати послуги громадянам.

В оновлених приміщеннях створено максимально комфортні умови для обслуговування громадян. Після реконструкції облаштовано сучасні зони для відвідувачів. Відділи пристосовані для осіб з обмеженими можливостями, зокрема приміщення облаштовано доступним заїздом для осіб на візках.

Система обслуговування та інформаційні технології, які використовуються у даному центрі, дозволяють значно оперативніше та якісніше надавати послуги громадянам.

Усього на ремонтні роботи  сервісного центру на Здолбунівщині було витрачено близько 300 тис. грн.

Такі ж оновлені сервісні центри вже працюють в смт Зарічне та м. Дубно, найближчим часом планується відкриття в смт Гоща та м.Рівне.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети