Факти та емоції про надбавку за престижність праці педпрацівників

Підвищення зарплати педагогів на 2018 рік передбачало просування оплати праці на 1 тарифний розряд єдиною тарифною сіткою та фіксування надбавки за престижність на рівні 20% для всіх вчителів.

«Якщо зараз обсяг надбавки за престижність – рішення місцевої влади, то з 2018-го ми робимо її обов’язковою. Очевидно, що ці гроші передбачені в межах освітньої субвенції, яку ми даємо на зарплати вчителів з держбюджету», – казала міністр освіти Лілія Гриневич

Разом з тим, ситуація в нашому районі є неоднозначно і не такою як говорила пані міністр. Надбавка так і НЕ стала обов’язковою, і різні школи мають різні вихідні умови та обставини для її виплати. Тому питання надбавки за престижність та його розміру педпрацівникам стали обговорюватись і на рівні школи, і на сесії районної ради. Враховуючи ситуацію що склалася в районі,  голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук написав лист до Рівненської ОДА, щодо вирішення питання збільшення освітньої субвенції Здолбунівському району на 2018 рік.

 

 

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети