35 років творчості

Моє позашкілля – це радість, це мрія!

                                                                          Ніколи не згасне у серці надія.

  Все буде найкраще і зможем ми з вами

                                                                             Прославить країну своїми ділами!

Радісну подію відзначив дня­ми Здолбунівський районний центр творчості дітей та юнацтва. 35 років тому (2 лютого 1982 року) робітники підприємств нашого міста подарували дітям будівлю, де оселилася творчість. Чимало цікавого було за цей час, багато вихованців вийшло з цих стін — тепер випускники приводять вже й своїх дітей.

Першим директором закладу стала Ольга Сергіївна Метельська, її внесок важко переоцінити, адже вона приклала максимум зусиль для того, щоб діти могли вчитися творчості. У 1986 році установу очолила Лариса Олександрівна Бондарчук і вже тридцять років вона є натхненником усіх творчих справ центру.

 Центр творчості нині налічує 59 груп творчих об’єднань за художньо-естетичним, науково-технічним, гуманітарним, соціально-реабілітаційним, військово-патріотичним, туристсько-краєзнавчим, спортивно-оздоровчим напрямами, які відвідує 1221 дитина. Кожен охочий може обрати для себе справу до душі.

За три з половиною де­сятки років заклад випустив  близько 1500 тисячі           талановитих юнаків та дівчат, озбро­єних необхідними знаннями та вмі­н­нями, ви­хованих і підготовлених до життя.

День-у-день тут трудяться по-справжньому творчі люди, які всю свою душу і серце віддають дітям: директор, заступник, методист, культорганізатор, керівники гуртків, технічний персонал, тобто всі ті, хто постійно і з любов’ю дбає про комфорт вихован­ців і їхній розвиток. Вони своєю тур­ботою зігрівають дитячі душі, ведуть у світ творчості, – і любові цієї вистачає їм на кожну дитину.

           Наш позашкільний заклад  – це  своєрідний «сад», у якому ми вирощуємо, плекаємо дитячі мрії; озброюємо вихованців знаннями, умінням жити і бути  щасливими у цьому суперечливому світі, виховуємо відповідальних громадян нашої держави. І  сподіваємось, що зерна добра та надії обов’язково рясно проростуть.

День народження – час роздумів про досягнення, успіхи, плани на майбутнє. За ці роки заклад пройшов довгий і важкий шлях не тільки становлення, але й накопичення педагогічного досвіду, підвищення якості роботи, творчого пошуку, поліпшення матеріально-технічної бази.

Хочеться вірити, що центр творчості переживе ще не одну славну дату, а ті добрі справи, які уже зроблено за ці роки, будуть справжнім «скарбом» для наступних поколінь педагогів. Тож, як і 35 років тому, двері нашого позашкільного закладу сьогодні гостинно відкрито для всіх, хто прагне нових знань, самовдосконалення, бажає відчути свою значимість, здійснити свої мрії і задуми.

Вікторія Романюк, культорганізатор ЦТДЮВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети