31 березня Кубок із Брейну у Здолбунові

 

Місце проведення: спортивна  зала Здолбунівської гуманітарної гімназії на 200 чоловік

Організатори: БФ «Любіть Україну»

Ведучий заходу: Микола Орлов

Кубок проходить 31 березня у м.Здолбунів. Запрошуються молодіжні та дорослі команди.  Молодіжні – з числа старшокласників шкіл №1-6 м.Здолбунів  та с.Здовбиця, залізничного ліцею, громадських організацій; старші – з числа вчителів шкіл №1-6 м.Здолбунів  та с.Здовбиця, залізничного ліцею, організацій та установ. Команда складається з 6 чоловік, допускається мінімум 5 чоловік, з яких один капітан. Команда повинна мати назву, форму або символіку, які виділятимуть її серед інших.  Спочатку змагаються молодіжні команди: 2 тури по 12 запитань, а старші команди перебувають у якості вболівальників, глядачів. Потім навпаки. Дорослі грають – молодь вболіває. За результатами визначається трійка призерів серед молодших і старших. Призери отримують дуже симпатичні заохочення від Благодійного фонду «Любіть Україну».

Заявка довільної форми із зазначенням назви команди, її складу (ПІБ, рік народження, місце навчання чи роботи) подається на електронну скриньку LoveUkraine@email.ua до 28.03.2012 року. Довідки за телефоном 067-97-18-432 Катерина Анатоліївна.

Спортивний брейн-ринг – це коли всі команди одночасно грають за ігровими столами і повинні за 1 хвилину дати правильну відповідь на запитання. Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети