30 тисяч за хвилястий тротуар

За інформацією Здолбунівської міської ради більше тридцяти тисяч бюджетних грошей коштував клаптик тротуару біля музичної школи по вул.Ясна. Заасфальтоване відрізняється від інших кривих частин тротуару лише кольором і запахом свіжого асфальту.

Думки здолбунівчан традиційно розділилися:

  • Дякуємо, що хоч так
  • В себе вдома так би не поклали
  • Краще би бруківку

Норми і ДСТУ існують для ремонтів, до рівності поверхні, товщини покриття? 

В 30 метрах далі по вулиці Гетьмана Мазепи лежить рівна бруківочка, вимощена місяць тому. Якби кожен клаптик, а тут ми нарахували близько 100 м.кв, ОДРАЗУ робити НОРМАЛЬНО, рівно, то згодом вся пішохідна частина стала би схожою на нормальну.Для порівняння взяли із пошукової системи перший ліпший актуальний прайс цін на бруківку і роботи.Дві вулиці – дві різні долі. Одній кривий асфальт, іншій рівну бруківку.

А і справді в себе вдома за таке асфальтування заплатили би 34 тисячі? Реальність і справді починається з кожного з нас.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети