3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

      3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день вважається днем підтримки та турботи за людей, що не можуть жити повноцінним життям через вади здоров’я. Тому Здолбунівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області звертається до всіх роботодавців з проханням не забувати про таких людей і завжди допомагати їм в житті.

У цей День ми приєднуємося до цієї міжнародної ініціативи і бажаємо всім, хто не байдужий цій проблемі, сил і здоров’я, засобів і успіху. Захищаючи гідності людей з інвалідністю ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність – це не вирок. Практика показує, що люди з інвалідністю можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.

Найчастіше інвалідність трапляється внаслідок травмування на виробництві.  Щоб запобігти виробничому травматизму, необхідно більше уваги приділяти створенню здорових та безпечних умов праці на виробництві, не допускати порушень законодавства з охорони праці, бо від цього залежить найцінніше, що є в людини – це її здоров’я та життя.

Тож бажаємо людям із інвалідністю та обмеженими фізичними можливостями всіляких гараздів, щоб Ви у щоденному житті завжди відчували до себе увагу,  піклування та підтримку.

 

Колектив Здолбунівського відділення управління виконавчої

дирекції Фонду соціального страхування

України у Рівненській областіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети