3 фестивальні дні, понад 10 кращих колективів країни, різноманітність поетів та інші цікаві пригоди

Це, та багато іншого можна знайти на фестивалі «Республіка». 5, 6, 7 вересня 2014. Кам’янець-Подільський. Рекомендуємо протягом 3х днів поспіль відвідати це старе місто, частина якого є архітектурним заповідником, особливо коли воно наповнене духом мистецтва. Музична частина фестивалю проходить протягом 3-х днів на території старої фортеці і представляє собою концерт, в якому приймуть участь як відомі, так і молоді групи України:
-Скрябін -Dakh Daughters -Роллікс -Jinjer -Morphine Suffering -Infected Rain -Vivienne Mort -Один в каное тощо. 

В рамках проекту “Взаєморозуміння” на фестивалі “Республіка” музичні гурти з Краматорська, Луганська, Горловки, Криму.

Художня частина проходитиме вдень, протягом фестивалю на території старого та нового міст. Художники будуть розписувати та розмальовувати будівлі, щоб згладити дисонанс, який вони створюють зараз і, по можливості, максимально вписати їх в архітектуру старого міста. З надійного джерела ми дізнались, що протягом фестивалю очікується велика кількість поетів та акторів, то ж не дивно, якщо по серед вулиць виникатимуть міні театри чи віршовані дуелі. Даний проект, здається найбільш цікавим, бо аналогів йому немає, ані в Україні, ані на пост радянському просторі. Поєднання ахітектури, що увійшла в історію старого міста Кам’янець-Подільський та гіперсучасного мистецтва графіті викличе неабияке зацікавлення у засобів масової інформації на всеукраїнському рівні, тим самим зацікавить та збільшить кількість туристів міста. Головне завдання художників — перетворити занедбані будинки в художнє надбання міста, біля якого будуть фотографуватись всі туристи, що відвідають Кам’янець-Подільський.
Звісно, не оминуть цю подію й наші журналісти, щоб передати всю атмосферу фестивалю та поділитися з вами.

До речі, організатори дають можливість усім любителям мистецтва долучитись до створення фестивального настрою, адже тривають онлайн реєстрації для бажаючих стати волонтером фестивалю.
http://respublicafest.com/news/volontery-2014

Огонь ОлександраВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети