252 депутата сільських, селищних рад Здолбунівщини не змогли подати е-декларації

Кампанія з декларування завершила свій черговий етап. На ньому мали прозвітувати про свої статки депутати місцевих рад в тому числі, однак по зрозумілим всім причинам, безладом, який творився навколо доступу до сервісу подачі декларацій, не всі змогли своїм правом і обов’язком скористатися.

Так, 252 депутати місцевих рад Здолбунівського району, звернулися до Національної агенції у м.Києві, з проханням надати можливість подати декларації до 1 травня ц.року. Як говориться у зверненні, цитуємо:

  • Ми приготували паперові варіанти наших декларацій, готові відсканувати і направити їх на вказану вами електронну пошту, готові оприлюднити їх на сайті районної ради, оскільки за останній тиждень попри встановлене нічне чергування біля комп’ютера з Інтернетом ми так і не змогли дістатися до реєстру. Навіть ті, хто зміг подати частину декларації, поки була така змога, не змогли їх виправити і доповнити, тому вибачайте, але деякі чорновики декларацій вас можуть розсмішити. Не сприймайте всерйоз задекларовану будку та недобудований туалет, оскільки в методичних роз’ясненнях ми одразу не знайшли всі відповіді на наші питання, а потім не було як виправити.
  • Просимо не застосовувати до нас санкцій, як то лякає Генеральний прокуратор народних депутатів. Бо ми стільки як вони не вкрали і нам не платять за то зарплату.
  • Просимо нам дати термін. В сенсі дати трохи часу дозаповнювати і виправити те що ми в чорновиках написали. Наприклад до 1 травня чи хоч би до Пасхи. Ви все рівно працювати не будете, а ми вже все виправимо.
  • Ми впевнені що така ситуація типова і для інших районів України тому просимо не відмовити у нашому проханні.

Сподіваємось що це звернення, яке буде передане перевіряючим із Адміністрації Президента, які приїжджають з перевіркою в область з 3 по 14 травня потрапить до адресата і буде задоволене.

 

 

Редакція ЗС щиро бажає усім депутатам 1 квітня гарного настрою, як і своїм читачам!

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети