22 травня дебютна вистава театральної студії “Кажан” у Здолбунові

teatr_4Театральна аматорська студія  “КАЖАН” організувалася в БКЦ під керівництвом режисера Василя Гізуна. До зими йшов набір в трупу, а після вистави московського театру “Декамерон” в театральні лави вступили одразу шестеро ЗЕОНівців (НГО) і процес пішов швидше. Була вибрана вистава для дебюту. Це твір В.Жеребцова “Театр одного глядача”. Цікава за задумом вистава, яка потребує не лише акторської гри, а й вдумливого глядача. Це не комедія у чистому вигляді, хоча сам автор визначив її саме так, не драма, а швидше детектив. Ось як прокоментував цю п’єсу Лев Дуров, який поставив цей твір у своєму театрі: «Хорошая современная пьеса, талантливо задуман детективный сюжет, интересные характеры, хорошие роли — есть над чем работать режиссеру, композитору, балетмейстеру, актерам и всей постановочной группе”.repeticia_2

В анотації до спектаклю зазвичай дають такий текст: “Молодой человек случайно попадает на уникальное театральное представление, которое показывается одному единственному зрителю, платящему за это огромные деньги. Главное условие показа: спектакль должен вызвать бурные эмоции и на нем не должно быть ни одного чужого человека. Все идет своим чередом, но зритель узнает о присутствии «чужака». Чтобы сохранить театр и деньги,  готовы даже  убить незваного гостя…”

П’єса перекладена українською і буде представлена здолбунівському глядачу 22 травня в приміщенні БКЦ.

Назва трупи “Кажан” теж має свою історію, але про це поговоримо іншим разом. Багато жартують в очікуванні прем’єри новоспечені актори-театрали, серед яких працівники здолбунівського будинкоуправління, цементного заводу, студенти, молоді мами, громадські активісти, економіст банку, держслужбовець, магістр теології…Один із жартів звучав так: “Для знайомих ціну квитка треба зробити 200 гривень, для рідних – 300”. Звісно, хвилюються, але запрошують на прем’єру і впевнені, що глядачі проведуть з користю, інтересом 2 години на виставі. Отже, 22 травня, 18.00, БКЦ!

Подаємо фото з репетицій протягом останніх трьох місяців (для самої театральної трупи це буде сюрпризом :)

repeticia_3 teatr_2
театр_2 театр_21 (1)

repeticia_1

театр_21 (5) театр_22 (1) театр_22 (3) театр_22 (4) teatr_6Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети