19 й рік народження ЗЕОНу

Ще один рік. Активний рік. 2 жовтня ГО «АЦРМ «ЗЕОН» святкує своє 19-річчя.

1. За цей рік ми встигли податись на проєкт «Мріємо та діємо» в складі ініціативної групи з ГО «УМСА» та «ПЛАСТ». Це п’ятирічний проєкт з безліччю активностей, крутих заходів, молодіжних тусовок (запрошуємо долучатись усіх охочих). У рамках реалізації проєкту Здолбунів отримає сучасний молодіжний центр. Саме сьогодні до Здолбунова, в рамках цього ж проєкту, приїхали БУР-волонтери з різних куточків України (БУР – Будуємо Україну Разом). Результатом роботи БУР-табору буде ремонт приміщення в сім`ї, яка перебуває у складній життєвій ситуації та потребує допомоги. Також буде створено великий мурал та нові вуличні меблі на території бібліотеки-філії для дітей та юнацтва, де раніше було реалізовано проєкт ЗЕлений газОН, написаний ГО «ЗЕОН» та реалізований спільно з місцевими активістами та членами Національного корпусу. БУР табір: щодня з 9 до 15 робочий час (роботи в сім`ї, створення муралу, створення вуличних меблів) Щодня після 18-ї розважально-відпочинкові заходи. Табір триватиме до 10 жовтня.

2. У цьому році ми стали переможцями конкурсу «Здолбунівська громада» від міської ради з проєктом «Пересувний відкритий простір», у рамках якого ми активно та дуже яскраво відсвяткували День молоді святом фарб HOLI. Також не менш круто ми відзначили День міста: дуже масштабним квестом, на який зареєструвалось більше 20 команд, це більше сотні Здолбунів ан, які змагались за цінні призи від наших партнерів. Закупили крутий намет, столи та стільці, яких нам завжди не вистачало.

3. Силами членів ГО «ЗЕОН» написано проєкт «Туристичний код громади», який став переможцем обласного конкурсу підтримки територіальних громад Зараз ініціативною групою (перелічити) розробляються туристичні маршрути, створюються описи для локацій, малюються унікальні візуалізації цих об`єктів. Також паралельно команда розробників квест-кімнат працює над сценарієм квест-кімнати «Втеча з в`язниці», яка буде в підземеллі Здолбунівського краєзнавчого музею.

4. ГО «АЦРМ «ЗЕОН» спільно з ГО УМСА ініціювали створення «Молодіжної ради» при Здолбунівській міській раді. ГО « ЗЕОН» спільно з Молодіжною радою провела ряд виїзних засідань Інтелектуального ігрового Клубу «ЗЕОН» населеними пунктами нашої громади.

5. У співпраці з бібліотекою проведено захід «Поезія. Проза. Літо. Музика» до Дня молоді, створено дитячу локацію на День міста та співпраця в інших проєкт Ах та заходах.

6. Відсвяткували чергову річницю створення Здолбунів СІТУ. За 9 років вийшло більше 60 друкованих номерів газети і спецвипусків, опубліковано 9999 дописів на порталі, отримано більше 8000 коментарів. Група у ФБ читачів ЗС налічує понад 10500 осіб. Попереду – ювілейний 10-й рік! Дякуємо всім причетним до створення!! Творимо історію і сучасність Здолбунівщини разом!

7. Збирали спільно зі Здолбунівською міською радою пропозиції до бюджету. Всі зібрані пропозиції будуть систематизовані та скеровані до ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ міської ради для врахування при підготовці проєкту бюджету Здолбунівської міської об’єднаної територіальної громади на 2022 рік, а також оприлюднені. Здолбунівці, запрошуємо на наші заходи!

Більш розгорнутий звіт можна буде прочитати у ювілейному 65-му друкованому випуску Здолбунів сіті, який вийде цього місяця.

Дякуємо нашим партнерам, які завжди з нами, Шарафан Сніжана, СВІТ вікон та дверей, Булкі (Bulki), Ігруля, 4 смарт (4 SMART), Пластілін, Фан кофє (Fan coffe), Фотограф Anna Кримська, Магазин ЕНЕРГІЯ, Вухо.Ком, FitHouse Zdolbuniv, БКЦ, Здолбунівська публічна бібліотека, вперше )- Здолбунівська міська рада

Більше фото в групі ЗЕОН

Довідково: ЗЕОН – громадська організація, створена 02.10.2002 року, засновник друкованого видання Здолбунів CITY, очолює ЗЕОН Микола Мокрик, склад Ради ГО – 5 осіб, кількість членів і волонтерів ГО більше 20Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети