19 вересня міська рада розгляне питання добровільного об’єднання

Розпорядження міського голови Здолбунова: Про скликання  чергової   двадцять  восьмої сесії  міської ради сьомого скликання

На підставі статей 42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати     чергову   двадцять восьму сесію міської ради сьомого скликання    19 вересня 2018 року о 10.00 годині. На розгляд сесії винести  питання:

 1. 1. Про  хід виконання  рішення  від 01.11.2017   №497  «Про стан та завдання  щодо  покращення роботи з молоддю  та  фізкультурно-оздоровчої роботи  серед мешканців міста Здолбунова  за місцем проживання та в місцях масового відпочинку»
 2. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за ІІ квартал 2018 року
 3. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік
 4. Про внесення змін до місцевих програм на 2018 рік
 5. Про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Здолбунів
 6. Про розгляд проекту рішення «Про обмеження та заборону продажу слабоалкогольних та алкогольних напоїв на території Здолбунівської міської ради у нічний час
 7. Про затвердження Положення про проведення  міського конкурсу  міні-проектів місцевого розвитку  «Здолбунівська громада»
 8. Про внесення змін  в   рішення міської ради  від 09 грудня  2015 року №9 «Про затвердження складу постійних депутатських комісій  та їх голів»
 9. Про надання згоди Фонду держмайна про передачу у власність Здолбунівської міської ради   захисної споруди  по вул. Незалежності,49 в місті Здолбунові
 10. Про внесення змін в рішення від 14 березня 2018 року № 596 «Про затвердження переліку майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Здолбунів»
 11. Про надання згоди на добровільне об’єднання  територіальних громад.
 12. Питання щодо земельних відносин.

Міський  голова                                                                                               І.Ольшевський

Очікується, що серед земельних питань буде розглянуто дозвіл на виділення земельної ділянки для притулку бездомних тварин.

ОДНАК, аналіз ОПРИЛЮДНЕНИХ проектів рішень, які мають з’являтися за 20 днів до початку сесії, свідчить, що зазначених у розпорядженні міського голови проектів немає у повному списку оприлюднених (прінт скрін), отже депутати мають право не розглядати і не ухвалювати рішень із питань, які не оприлюднені вчасно! І нести за це відповідальність в т.ч не розгляд бюджетних питань, невиплат тощо будуть ті працівники міської ради, які мали би ці проекти рішень у відповідний спосіб підготувати, завізувати і оприлюднити.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети