185 те попередження для бажаючих віддати гроші шахраям

У зв’язку із збільшенням кількості випадків вчинення шахрайських дій відносно осіб – вкладників банків України, шляхом заволодіння їх коштами, які зберігалися на кредитних картках, поліція закликає усіх громадян бути обачними та пильними.

Невідомі особи телефонують на мобільний телефон, представляючись співробітниками служби безпеки банку. У ході розмови шахраї дізнаються приватну інформацію (всі необхідні персональні дані карткового рахунку). І як наслідок, псевдо-банкіри, розраховуючи саме на вашу довірливість, «з легкої руки» отримують грошові кошти.

Дехто, представившись працівниками банку, пропонує налагодити функціонування карток (наприклад підключити будь-яку функцію). Внаслідок такого «сервісу» з карткового рахунку зникають  гроші.

  • Іноді на мобільний телефон громадяни отримують фейкове повідомлення про блокування банківської картки і через декілька хвилин телефонує «банкір» аби допомогти вам розблокувати її. Але, не поспішайте, перевірте цю інформацію в найближчому банкоматі (терміналі) чи відділенні вашого банку. – зазначає тимчасово виконуючий обов’язки начальник Здолбунівського відділення поліції Сергій Харковський.

Тому працівники Здолбунівського відділення поліції вкотре попереджають про пильність громадян. Будьте максимально обачними аби не потрапити в тенета шахраїв!

  Ярослава Ногачевська, Здолбунівське відділення поліції

Від ЗС: ЛЮДИ, передайте, роздрукуйте, нацарапайте на холодильнику це тим, хто не читає Інтернету!!! Присвятіть своїм бабусям, батькам 1 годину в день і розкажіть їм щоб нікого чужого не впускали, воду виносили спочатку закривши двері до хати, гроші в Україні не міняють, доларами пенсію не виплачують, машини на халяву не роздають, інформацію з банківських карточок по телефону не уточняють. НАКАЖІТЬ їм вірити тільки вам, своїм рідним. І щоб дзвонили ВАМ при ВСІХ нагодах, і коли вас ніби то затримала поліція і вас треба відкупляти і коли соцзабез липовий прийшов і звіряє документи і коли чотири цифри в журналі зійшлися з призовими і коли смс на телефон прийшла про омріяне авто. ВИТРАТЬТЕ 1 годину і збережіть їх ГРОШІ, здоров’я і життя!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети