15 соток міського гідропарку віддають під новий Скорпіон

земля борцовійІ не в оренду, не тимчасово, а у власність. На своєму звіті шоу мер в будинку культури грізно так пропонував ввести єдину систему розрахунків за комунальні послуги, щоб було видно чи боргує людина за них чи ні коли приходить довідочку якусь отримати. І якщо боргує то довідочку вам цю не законно не видадуть. Про це, як про спосіб протидії неплатникам мріє нинішній міський голова Ігор Ольшевський. Куди дивився всі ці роки Ігор Олександрович не відомо, але точно не в сторону кафе “Скорпіон”, яке заважало кому завгодно тільки не йому. Ні санстанція, ні пожежники, ні міська рада, ні прокуратура з міліцією, не змогли нічого зробити із цією “окрасою” міста. Це буває у двох випадках: 1) меру Ольшевському це було вигідно 2)мер Ольшевський не знає як, чи боїться такі проблемні питання вирішувати

І ось нещодавно, як ми і повідомляли “Скорпіон” зобов’язали знятися із якоря, щоб пришвартуватись у ..гідропарку. Необхідні для цього рішення міська рада, не без участі мера, ухвалюють швидше вітру. І нікому видно в голову не приходить поцікавитись, а чи цей заклад нікому нічого за ці роки не винен.

І щоб більше імпульсивній власниці не хвилюватись за земельну ділянку їй дають дозвіл на виготовлення документації на право власності на 15 соток в гідропарку. І не важливо як буде цей заклад відтепер називатись, важливо інше.

Без конкурсу, без тендеру, без огляду на попереднє “господарювання” чи простіше існування, генделика по центру міста…новий скорпіон

Шановні прихильники мера Ольшевського – можете хоч при житті йому пам’ятник поставити, але запитайте у підприємців і не лише Здолбунова, а й області чи немає серед них бажаючих прикупити недорого земельки біля водойми. Напевне є, тільки от їх мер про це не питає, а просто роздає земельку, поки ще при владі.

Поруч поставте пам’ятник ще і депутатам – господарникам цього скликання, які це рішення підтримали.

Якщо пані власниця, депутати бажають дати коментар з цього приводу – наша електронна пошта у розділі контакти.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети