15 червня – останній день переходу на спрощену систему оподаткування

Рівненська ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області нагадує підприємцям, що для переходу із загальної на спрощену системи оподаткування подається заява до податкової інспекції за місцем реєстрації не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу (пп.298.1.4 та  пп.298.1.5 ст.298 Податкового кодексу України, далі – ПКУ).

Заява за бажанням платника подається особисто або через уповноважену особу, поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення або засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису (пп.298.1.1 ст.298 ПКУ). Крім того, зазначену заяву можна подати під час державної реєстрації реєстратору як додаток до реєстраційної картки.

Зауважимо, що перехід на спрощену систему оподаткування можна здійснити лише один раз протягом календарного року.

Варто зазначити: реєстрація платників єдиного податку контролюючими органами  здійснюється протягом двох робочих днів від дати надходження зави від платника або її електронної копії від держреєстратора та є безстроковою і щороку не поновлюється.

         Отже, щоб перейти на спрощену систему оподаткування з третього кварталу 2016 року необхідно подати заяву та розрахунок доходу за попередній календарний рік не пізніше 15 червня 2016 року.

 

Рівненська ОДПІВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети