14 травня позачергова “бурштинова” сесія Рівненської облради

Розпорядження про скликання позачергової сесії обласної ради у середу, 14 травня підписав голова ради Михайло Кириллов. Зокрема, у розпорядженні голови облради від 12 травня  № 146 зазначено:

«Відповідно до частини 4, 9 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту обласної ради:

  1. Скликати позачергову двадцять четверту сесію обласної ради шостого скликання 14 травня 2014 року об 11.00 годині у сесійній залі обласної ради (м. Рівне, майдан Просвіти, 2) з порядком денним:

Про ситуацію, що склалася з видобутком бурштину у Рівненській області»

На сесію запрошені голови районних рад та райдержадміністрацій північних районів області, керівники правоохоронних органів районів та області, представники прокуратури, які проінформують депутатів про ситуацію з видобутком бурштину.

від ЗС: нагадаємо, що нещодавно у Сарненському районі відбулась збройна сутичка в результаті якої є поранені.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети