. 12 травня не забудьте прозвітувати | Здолбунів City

12 травня не забудьте прозвітувати

ДПІ у м. Рівному нагадує, що платники єдиного податку третьої групи подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.

Сплачується єдиний податок платниками третьої групи протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал.

Отже, платникам єдиного податку третьої групи слід подати податкову декларацію платника єдиного податку не пізніше 12 травня 2015 року та сплатити єдиний податок не пізніше 19 травня 2015 року за місцем податкової адреси.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама