11 років колишній начальник Здолбунівського ДАІ чекав на вирок

68326027 вересня 2002 року, біля 23.00 год., колишній вже керівник Здолбунівської ДАІ П-к. Віктор, знаходячись на лузі, що розташований на відстані 70 метрів від будинку за місцем його проживання, в м.Здолбунів по вул.І.Гончара, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, під час сварки, яка виникла між ним та К. Марією  на ґрунті ревнощів, убив останню, якорем стартера автомобіля.

Внаслідок отриманих тілесних ушкоджень Марія померла на місці події від тяжкої відкритої черепно-мозкової травми, багатоуламкового перелому кісток черепа і забою головного мозку.

21.06.2013 року вироком Здолбунівського районного суду П.Віктора, визнано винним у вчинені злочину передбаченого ч.1 ст.115 КК України (1960) та призначено покарання у вигляді  7 років позбавлення волі.

Задоволено цивільний позов  про стягнення з П-ка. Віктора в сумі 54000 грн.

20.11.2013 ухвалою колегії суддів судової палати з розгляду кримінальних справ та справ про адмінправопорушення апеляційного суду Рівненської області  вирок Здолбунівського районного суду від 21.06.2013 відносно П-ка Віктора, за ч.1 ст.115 КК України залишено без змін, апеляцію засудженого та захисника без задоволення.

В залі суду засуджений був взятий під варту.

О.Пришко старший прокурор  прокуратури Здолбунівського району, молодший радник юстиції                                                           Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети