11 листопада невідоме майно Здолбунівської ради передадуть громадам Здовбиці та Мізоча

Отже, 11 листопада сесія Здолбунівської районної ради. Так так, ще діючий голова збере ще діючих депутатів і спробує ухвалити рішення, передбачені в порядку денному. А саме про зняття з реєстрації автомобіля, передачу майна Здовбицькій та Мізоцькій новоствореним ОТГ.

Яке це майно в проектах рішення свідомо не вказано. Для того щоб запобігти передачі майна розташованого у місті ЗДОЛБУНОВІ до ІНШИХ громад потрібно прийти на сесію а)депутатам б)мешканцям міста в)новообраному міському голові. Але  своїм розпорядженням мєсні демократи із районної ради ЗАБОРОНИЛИ будь -кому, окрім депутатів райради голови РДА та доповідачів по питаннях приходити на сесію.

Ідеальна картина. З такими темпами “сприяння розвитку Здолбунова”, органи управління Здолбунівською громадою будуть розташовані десь в… Новосілках чи Глинську, де вивільняться приміщення сільських рад.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!! Попередній проект рішення про передачу адмінбудівлі по вул.Грушевського, 14 для потреб Здовбицької ТГ безслідно ЗНИК із сайту райради. Причин може бути декілька: а)ніхто ні з нинішньої ні з нової влади Здовбиці не ризикнув написати листа-підставу для розгляду такого питання б)поки що діюча влада міста відмовилася розглядати і відміняти рішення про прийом данного майна, а без цього немає чого збиратися і районній в)районна рада (конкретно ДВІ особи, прізвища внизу проекту рішення) вирішила ще більше втаємничити майно і маємо надію що в його переліку НЕМАЄ майна яке розташоване у Здолбунові і передається за межі Здолбунова, інакше, на нашу думку, це порушення як чинного так і проектів, які скоро стануть чинним законодавством.

Що з приводу передачі майна говорить чинне законодавство та проекти Законів:

· Проєкт 4100. Районні ради мають здійснити передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст у власність територіальних громад, відповідних бюджетних установ, розташованих на їхній території, відповідно до розмежування видатків між бюджетами, визначеного цим Кодексом.

· Проєкт 3651. Правонаступник районної ради району, після припинення відповідних районних рад як юридичних осіб, але не пізніше 1 червня 2021 року, зобов’язаний передати до комунальної власності територіальних громад окремі об’єкти спільної власності територіальних громад, які знаходяться на території цих територіальних громад, відповідно до розмежування видатків між бюджетами, встановлених Бюджетним кодексом України.

· Проєкт 3651 д. Правонаступник районної ради району, після припинення відповідних районних рад як юридичних осіб, але не пізніше 1 липня 2021 року, зобов’язаний передати до комунальної власності територіальних громад окремі об’єкти спільної власності територіальних громад району, які знаходяться на території цих територіальних громад, відповідно до розмежування видатків між бюджетами, встановлених Бюджетним кодексом УкраїниВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети