100-річний ювілей відсвяткувала Дерманська школа

DSCN4916Осінній день 6 жовтня став хвилюючою подією для села Дермань. Школа, багата своєю історією та освітянськими звершеннями, поколіннями мудрих педагогів і вдячних за науку випускників, святкувала 100-річний ювілей. Довгу історію в сто років має школа.

          Повідомляє прес-служба Здолбунівської РДА (вітаємо, перший матеріал, надісланий нашому порталу)

Порадував подарунком у вигляді шкільного інвентарю та врученням грамот голова Здолбунівської райдержадміністрації Віталій Шуль та заступник голови Здолбунівської районної ради Яків Мельник.  Гаряче аплодували присутні колишнім директорам ЗОШ І-ІІІ ст. села Дермань: Павлу Троянчуку, Миколі Семерику, Марії Хаврук – і теперішньому – Оксані Шепельчук. Вони робили і роблять усе для того, щоб рідний навчальний заклад процвітав. Сьогодні школа є соціально-культурним центром громади, з висококваліфікованим педагогічним колективом, який проводить освітню та просвітницьку роботу. У гімназії створені виховні центри – музей Уласа Самчука, кімната-музей Бориса Тена, зал державної символіки. Гімназія розвивається, міцніє, здобуває авторитет.DSCN4931DSCN4942

Впевнено крокує в майбутнє, завдячуючи органам влади, спонсорам, випускникам закладу. Готуючись до славного ювілею, у школі була створена “Алея випускників”, де кожен присутній зміг віднайти обличчя батьків, дідів та друзів. Оформлено музей історії школи, встановлено новий паркан, оновлено фасад школи. Лилося піснею учнівське дзвінкоголосся, раділи педагоги, що так багато людей завітали на свято, витирали сльози однокласники, які зустрілися через десятки літ. Кожне слово, сказане зі сцени, карбувалося в пам’яті випускників, бо воно – про них, про їхнє життя і про одвічну любов – рідну Дерманську школу.DSCN4911 DSCN4914 DSCN4920 DSCN4928Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети