До першої річниці Революції Гідності

До першої річниці Революції Гідності

Межа між добром і злом дуже тонка. Проте її можливо вловити. Варто лише зупинитись і прислухатись.  Можна стверджувати, що зло може бути і білим і чорним. Бо на сьогоднішній день зло дуже гарно замаскувалось в добро. Але  зло, у якій формі чи кількості воно б не було, не можна допускати в душу. 

Отож, почуваємо чергове розчарування. Революція Гідності, яка так само як і Помаранчева революція, так і не змогли перерости у щось більше. З сумом констатуємо, що немає надії на справедливий закон і суд. Бо злодії та хабарники так і не притягнуті до відповідальності. Більше того грабіжники та корупціонери гордо називають себе тепер опозиціонерами.

І тут на площині появляється нова мода – мода на Смітникову люстрацію. Достатньо щоб до міської ради чи адміністрації прийшли кілька дужих хлопців і вкинули посадовця-хабарника у смердючий смітник чи спорудили «чудо-йолку», щоб нагадувала…

Замість довгої процедури справедливого розслідування вибирають короткий акт самосуду, який приносить лише миттєве задоволення.

Смітник біля Здолбунівської РДА

Бо ця дитяча забава народних месників  нагадує не що інше, як акт лінчування. Така поведінка немає нічого спільного з героїзмом Небесної сотні. І не відрізняється від поведінки жителів сходу, які також зловтішались над своїми суперниками. А ми це називали не інакше як порушення прав і свобод людини. Такі прояви лише дискредитують державний устрій країни. І не мають нічого спільного з проголошеним Європейським першочерговим правом особистості.

Приклад смітникової люстрації

Держслужбовець у смітнику, м. Чернівці

Жінка у стовпа ганьби, м. Донецьк

Жінка у стовпа ганьби, м. Донецьк

Адже потрібно добре усвідомлювати усю ту глибину, яку несе зловтішання та хизування своїм верховенством. Потрібно добре усвідомлювати, що по дорозі до європейських стандартів можна легко згубити людські гідність та чесноту.

Бо Мирна акція протесту на Майдані,отримала перемогу над ганебним режимом, завдяки тому, що люди  чітко усвідомлювали тонку межу між добром і злом, правим ділом і ганебним. Бо якщо повстати – то повстати гідно. Бо якщо боронити  – то боронити гідно. Бо якщо відстоювати права і свободи – то відстоювати правдиво.

Ольга МережкоОльга МережкоВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети